Sobota, 06 czerwca 2020 r. imieniny: Laury, Laurentego, Nory | Sobota IX tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Norberta

Grupy

Grupy 21 marca 2015 wyświetleń: 1898

Duchowego wsparcia

Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę to najdłuższy pątniczy szlak w Polsce. I Ty Bracie i Siostro możesz wyruszyć z nami w  tę drogę nie fizycznie, ale duchowo wspierając w ten sposób naszą każdego pielgrzyma.

Mamy nadzieję, że dzięki Twojemu duchowemu pielgrzymowaniu, łatwiej pokonamy napotykane w drodze trudności i niewygody oraz lepiej zniesiemy wszystkie cierpienia fizyczne i duchowe na pielgrzymim szlaku.

Głównym warunkiem duchowego pielgrzymowania jest chęć niesienia wsparcia duchowego dla pielgrzymów zmierzających ku Jasnej Górze. Wyraża się ono (oczywiście w miarę własnych sił i możliwości) w codziennej modlitwie osobistej, Eucharystii i komunii św. ofiarowanej w intencji pątników, odmówienia przynajmniej dziesiątki różańca, koronki do Bożego Miłosierdzia, codziennego Apelu Jasnogórskiego oraz innych modlitw ofiarowanych w intencji pątników.

Wyrusz z nami na pielgrzymi szlak!!! Chociaż nie będziesz obecny/obecna fizycznie to Twoja obecność duchowa będzie nie do zastąpienia. Niech to nasze wspólne pielgrzymowanie pomoże nam w zbliżaniu się przez Maryję do Jezusa Chrystusa. A my idący fizycznie na Jasną Górę, każdego dnia pamiętamy o Was w naszych modlitwach osobistych i wspólnotowych sprawując również Eucharystię wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób wspierają nas na pątniczym szlaku.

Grupy Duchowe do których możesz się włączyć, a które każdego dnia gromadzą się na wspólną modlitwę w intencji pielgrzymów:

  1. Szczecin par.  Niep. Serca NMP na os. Słonecznym
  2. Szczecin, par. MB Jasnogórskiej ul Orawska
  3. Szczecin, Bazylika Jana Chrzciciela ul. Bogurodzic
  4. Świnoujście par. NMP Gwiazdy Morza ul Piastowska
Jeśli w Twojej parafii jest grupa duchowa daj nam o tym znać!!! dyrektor@szczecinska.pl
aktualizowano: 2015-04-19

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Fundacja SZCZECIŃSKA

ul. Królowej Korony Polskiej 28E, 70-485 Szczecin skr. 167, tel. 91 885 1 845, KRS 0000281775, REGON 320361925, NIP 8513012136 2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone