rozdzialy duchowni | Spróbuj pielgrzymowania - SZCZECIŃSKA Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę
Piątek, 25 maja 2018 r. imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny | Piątek VII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Bedy Czcigodnego, św. Grzegorza VII, św. Maryi Magdaleny de Pazzi

duchowni

ks. Karol Łabenda

Dyrektor Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

Ks. Karol pochodzi z parafii Miłosierdzia Bożego w Szczecinie, święcenia kapłańskie przyjął w 2011 r. Obecnie pracuje jako wikariusz w parafii Matki Bożej Jasnogórskiej w Szczecinie. Dotychczas był przewodnikiem grupy św. Jakuba.

»

ks. Tomasz Gruszto

Wicedyrektor ds. Logistyki Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

Ks. Tomasz pochodzi z parafii św. Andrzeja Boboli w Golczewie. Święcenia kapłańskie przyjął w 2012 r. Obecnie pracuje w parafii bł. Michała Kozala w Świnoujściu.

»

ks. Stanisław Szlijan

Przewodnik Grupy św. Ottona.

Ks. Stanisław pochodzi z parafii w Bielicach k. Maszewa. Święcenia kapłańskie przyjął 2009 r. Obecnie posługuje w parafii św. Wojciecha w Barlinku.

 

»

Ks. Daniel Majchrzak - przewodnik grupy św. Jakuba

Ks. Daniel pochodzi z parafii Wniebowzięcia NMP w Węgorzynie. Wraz z innymi kapłanami współtworzy grupę św. Jakuba. Obecnie posługuje w parafii św. Kazimierza w Szczecinie. 

»

ks. kan. Janusz Szczepaniak

Ks. Janusz przez wiele lat był przewodnikiem grupy żółtej, natomiast obecnie współtworzy grupę św. Ottona. Święcenia kapłańskie przyjął w 1988 r. Obecnie posługuje w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie jako ojciec duchowny. Do tej pory ks. Janusz na pielgrzymim szlaku był 28 razy co wśród kaplanów niewątpliwie czyni Go rekordzistą.

»

ks. Arkadiusz Skwara

Ks. Arkadiusz  przez wiele lat był przewodnikiem grupy niebieskiej oraz grupy św. Jakuba, którą obecnie współtworzy wraz z innymi kapłanami. Pielgrzymował do Tronu Jasnogórskiej Pani już 20 razy. Święcenia kapłańskie przyjął w 1999 r. Obecnie posługuje jako kapelan Inspektoratu Okręgowego Służby Więziennej  w Szczecinie.

»

Ks. Piotr Buda

Ks. Piotr pochodzi z parafii MB Nieustającej Pomocy w Szczecinie. Wraz z innymi kapłanami współtworzy grupę św. Ottona. Święcenia kapłańskie przyjął w 2010 r. Obecnie posługuje w parafii Św. Stanisława Kostki w Szczecinie. Ponadto ks. Piotr jest Dyrektorem Pielgrzymki Myśliborskiej. 

»

Ks. Marek Kokoszyński

Ks. Marek pochodzi z parafii Niep. Serca NMP na os. Słonecznym w Szczecinie. Wraz z innymi kapłanami tworzy grupę św. Ottona. Święcenia kapłańskie przyjął w 2012 r. Obecnie posługuje w parafii w MB Nieustającej Pomocy w Trzcińsku Zdroju.

»

Ks. Paweł Wiśniewski

Ks. Paweł pochodzi z parafii  Matki Boskiej Ostrobramskiej w Szczecinie. Współtworzy wraz z innymi kapłanami grupę św. Jakuba. Święcenia Kapłańskie przyjął w 2005 r. Obecnie posługuje w parafii Dobrego Pasterza w Szczecinie, jednocześnie jest mianowany diecezjalnym asystentem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży oraz Diecezjalnym Duszpasterzem Młodzieży.

»

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Fundacja SZCZECIŃSKA

ul. Królowej Korony Polskiej 28E, 70-485 Szczecin skr. 167, tel. 91 885 1 845, KRS 0000281775, REGON 320361925, NIP 8513012136 2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone