Wtorek, 26 września 2017 r. imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji | Wtorek XXVI tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Świętych męczenników Kosmy i Damiana, świętych męczenników Wawrzyńca Ruiz i Towarzyszy

Trasa pielgrzymki

Trasa pielgrzymki 25 lipca 2011 wyświetleń: 42453

TRASA NAJDŁUŻSZEJ W POLSCE PIELGRZYMKI PIESZEJ NA JASNĄ GÓRĘ

Oznaczenia znajdujące się poniżej przy każdej mapie "trasa 1 - 29" są odnośnikami do wydanego przewodnika "Szlakiem Szczecińskiej", który uwzględnia wszystkie odcinki zarówno obecne jak i historyczne. W przewodniku znajdziemy opisy tras oraz najciekawsze informacje ze szlaku dotyczące m.in. historii, zabytków, legend, ciekawostek które znajdują się na naszym pielgrzymiej drodze.

25.07.

trasa 1:

Pustkowo g. 9:00 - Łukęcin g. 12.00 – Radawka g. 13.00 – Wrzosowo g. 14:30 – Kamień Pomorski g.17.00(20,9 km)


26.07.

trasa 2:

Świnoujście (Plac Kościelny, Plac Wolności, ul. Armii Czerwonej, Prom g. 8.20 – ul. Barlickiego – Warszów) – PKP Przytór g. 10.00 – Łunowo g. 11.00 – Dargobądź g. 14.30 – Wolin g.17.00 (32,4 km)


trasa 3:

Kamień Pomorski (Plac Katedralny, ul. Mickiewicza, ul. Chrobrego, ul. 5 marca – g. 8.15) – Jarszewo g. 10.00 – Dusin g. 11.30 – Sibin g. 12.30 – Laska g. 14.00 – Wolin g. 16.00 (23,4 km)


27.07.

trasa 4:

Mrzeżyno g. 8.00 - Trzebusz - g. 9.00 (5 km) - Trzebiatów – g. 10.30 (10 km) - Górzyca - 13.30 (20 km) - Gryfice 17.00 ( 27 km ),

trasa 5:

Wolin g. 9.00 – Żarnowo – Stepniczka – Stepnica g. 17:00 (25,5 km) 


trasa 6:

Gryfice (152) g. 8.00 – Barkowo – Karczewie – Płoty g. 13.00 (14 km)– Resko g. 17.00 (26 km)

trasa 7:

Nowogard g. 8.00 – Świerczewo – Strzelewo – Babigoszcz - Stepnica (39 km)

 

28.07.

trasa 8:

Police Port Morski – nabrzeże barkowe (9:30)

ul. Jasienicka – Kościuszki – W. Polskiego - Piłsudskiego – Wkrzańska - Mikołaja Reja – Kochanowskiego - droga leśna ZP-1047 (fragment)

Szczecin Warszewo ulica Podburzańska – Szczecińska - Duńska- Krasińskiego – Słowackiego - Jasne Błonia- al. Papieża Jana Pawła II – (złoty szlak) - Plac Grunwaldzki - Śląska - Park Andersena - Bogurodzicy - Wojciecha  – Obrońców Stalingradu - Plac Żołnierza - Staromłyńska – Grodzka - Katedra - Grodzka – Sołtysia – Wyszyńskiego – Energetyków – Gdańska - Most PIONIERÓW – Leszczynowa - Walecznych - Pszenna - Lniana - Przelotowa - Rydla – Sanktuarium Pani Fatimskiej g. 18:00 (31,4 km)


trasa 9:

Resko g. 9.00 – Stargard g. 10.30 (8 km) - Przemysław - Bełczna g. 13.00 – Poradz – Łobez g. 17.00 (26 km)

29.07.

trasa 10:

Szczecin os. Słoneczne g. 8.30 – ul. Łubinowa, Maciejowicka – Prosta – Zoologiczna - Rysia – Kozia – (trasa leśna) – Trzcinowa – Uczniowska – Przyszłości – ul. Prof. Żuka – Niedźwiedź g. 12.00 – Kobylanka (przyjście g. 13.00, wyjście g. 15.00) – Zieleniewo g. 15.30 – Stargard Szczeciński (ul. Szczecińska) g. 17.00 (29,8 km)


trasa 11:

Łobez g. 9.00 – Węgorzyno g. 12.00 (14,3 km)– Storkowo (23,4 km) – Ińsko g. 17.00 (27,6 km)

trasa 12:

Myślibórz (par. Świętego Krzyża) g. 9.00 – Ławy g. 10.00 (6 km) – Nowogródek Pomorski g. 12.00 (14 km)– Kinice g. 16.00 – Barlinek g. 18.00 (27 km)

30.07.

trasa 13:

Stargard Szczeciński g. 8.30 – Witkowo g. 9.30 – Krępcewo g. 11.30 – Rzeplino g. 13.00 – Piasecznik g. 17.00 – Choszczno g. 18.30 (36,2 km)


trasa 14:

Ińsko g. 8.00 – Ciemnik g. 9.00 (5,1 km) – Sulibórz g. 10.30 (13,8 km) – Recz g. 13.00 (22,9 km) – Witoszyn – Choszczno g. 18.30 (37 km)

trasa 15:

Barlinek g. 9.00 – Pełczyce g. 10.30 (9 km) – Płotno g. 12.30 – Zamęcin g. 16.30 – Choszczno g. 18.30 (28 km)

31.07

trasa 16:

Choszczno g. 8.00 – Raduń – Kaszewo - Zieleniewo g. 12.30 – Proszkowo - Bierzwnik g. 17.00 (28,1 km)


01.08.

trasa 17:

Bierzwnik g. 9.00 – Jaglisko g. 9.40 – Klasztorne g. 10:00-

(woj. Lubuskie)

Dobiegniew g. 12.00 – Kleśno g. 17.00 – Drezdenko g. 18.00 (30,4 km)


 

02.08.

trasa 18:

Drezdenko g. 8.00 – Niegosław g. 9.30 – Marzenin g. 10.00 

(woj. Wielkopolskie)

Leśniczówka „Gospódka” g. 13.00 – Leśniczówka „Pławisko” g. 16.00 – Sieraków g. 18.30 (30,3 km)


03.08.

trasa 19:

Sieraków g. 8.00 – Ryżyn g. 9.30 – Białcz g. 10.00 – Łężęczki g. 10.30 – Białokosz g. 12.00 – Pniewy (24,3 km)


 

zakończenie dnia rozdział od Pniew na:

 

trasa A - Podrzewie g. 17.30 (32 km)

trasa B Duszniki g. 18.30 (13,9 km)


trasa C Brody (10,3 km)

 

04.08.

trasa 20:

Duszniki g. 8.00 – Sędziny g. 9.40 - Buk g. 11.30 – Dobieżyn g. 12.00 – Tomiczki g. 15.30 – Rybojedzko g. 16.30 – Stęszew g. 17.30 (29,5 km)


 

05.08.

trasa 21:

Stęszew g. 8.00 – Bedlewo g. 9.00 – Bolesławiec g. 10.30 – Pecna g. 11.00 – Brodnica g. 13.30 – Psarskie g. 17.30 – Śrem g. 18.30 (40 km)


 

06.08.

trasa 22:

Śrem g. 8.30 – Borgowo g. 9.30 – Błażejewo g. 13.00 – Jeżewo g. 16.30 – Borek Wlkp. g. 17.30 (28,1 km)


07.08.

trasa 23:

Borek Wlkp. g. 8.00 – Głoginin g. 9.30 – Borzęciczki g. 10.30 – Koźmin g. 13.30– Krotoszyn g. 18.00 (33,4km)


 

08.08.

trasa 24:

Krotoszyn g. 8.00 – Sulmierzyce g. 11.00 – Odolanów g. 13.30 – Dębnica g. 16.30 – Czarnylas (35,3 km)


 

09.08.

trasa 25:

Dębnica g. 6.00 – Czarnylas g. 7.00 – Szklarka Przygodzicka g. 8.00 – Ostrzeszów g. 12.00 – Rogaszyce g. 13.30 – Kępno g. 18.00 (34,6 km)


 

10.08.

trasa 26:

Kępno g. 8.00 – Baranów g. 8.30 – Jankowy g. 9.00 – Opatów g. 11.30 –

(województwo łódzkie)

Bolesławiec g. 13.00 – Dzietrzkowice g. 16.30 – Skomlin g. 18.00 (39 km)


 

11.08.

trasa 27:

Skomlin g. 8.00 – Wróblew g. 8.30 – Gana g. 12.30 – Rudniki g. 16.00 – Cieciułów g. 17.00 -

(województwo śląskie)

Starokrzepice g. 18.00 (37,2 km)


12.08.

trasa 28:

Starokrzepice g. 7.00 – Panki g. 11.00 – Truskolasy g. 13.00 – Wręczyca g. 16.00 – Kalej g. 17.00 (30,3 km)


 

13.08.

trasa 29:

Kalej g. 6.00 – Częstochowa g. 7.30: ul. Świętego Rocha, ul. Skwerowa, ul. Pawia, ul. Poleska, ul. Bielska, ul. Generała Leopolda Okulickiego, ul. Dekabrystów, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego, Aleje Najświętszej Maryi Panny – Klasztor Jasnogórski g. 8.30 (11 km) 


ost. aktualizacja: 2017-08-02

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Fundacja SZCZECIŃSKA

ul. Królowej Korony Polskiej 28E, 70-485 Szczecin skr. 167, tel. 91 885 1 845, KRS 0000281775, REGON 320361925, NIP 8513012136 2017 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone